poniedziałek, 20 lipca 2015

Jak wymodelować brwi?

Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, jaki wpływ na wygląd twarzy oraz wyeksponowanie oczu, ma kształt brwi. Włoski w tej części twarzy są bardzo ważne. Naturalnie ukształtowane brwi, mogą być zbyt krzaczaste, długie albo po prostu pozbawione estetycznego wyglądu. Wówczas wystarczy je odpowiednio wymodelować. Należy pamiętać, że zbyt rzadkie brwi postarzają twarz, a z kolei krzaczaste i grube sprawiają, iż wygląda ona tak, jakby była kompletnie zaniedbana.

Przed rozpoczęciem depilacji, warto użyć kostki lodu do schłodzenia tej części twarzy, aby móc złagodzić ból, pojawiający się na skutek wyrywania pojedynczych włosów. Chcąc uzyskać odpowiedni kształt, najlepiej posłużyć się ołówkiem albo innym takim przyrządem. Umieszczając go pionowo tuż przy skrzydełku nosa, można zyskać równy początek łuku brwiowego. Najwyższy punkt łuku, powinien być zlokalizowany na jednej trzeciej długości całego łuku, mierząc od strony nosa. Następnie ołówek należy ustawić przy kąciku nosa i poprowadzić przez punkt w zewnętrznym kąciku oka. W miejscu, gdzie ołówek ten będzie przebiegał przez brwi, powinien znajdować się koniec łuku. Należy również pamiętać o jednej zasadzie. Okrągła twarz, będzie dobrze wyglądać z brwiami o kształcie lekkiego trójkąta. Trójkątna twarz powinna mieć brwi delikatnie zaokrąglone. Do kwadratowej twarzy będą pasować brwi o łagodnym łuku, gdzie wewnętrzna część będzie grubsza, a zewnętrzna cieńsza. Prostokątna twarz lepiej będzie wyglądać z brwiami równej grubości.

2 komentarze:

  1. Nowoczesny serwis ogłoszeniowy Radom Lokalne - Darmowe ogłoszenia Radom z Radomia oraz całego powiatu Radomskiego przedstawia państwu nowoczesny i w pełni zautomatyzowany serwis ogłoszeniowy w którym dodawanie ogłoszeń do serwisu następuje przez 24h na dobę i 7 dni w tygodniu. Każde ogłoszenie drobne jest moderowane co sprawia iż nasz serwis zaliczany jest do najpopularniejszych, wyjątkowych i bez spamowych serwisów w Radomiu. Dbamy cały czas o naszą jakość i równocześnie o wpis by nie znajdowało się w nim błędów. Staramy się aby
    serwis był w pełni dostosowany do potrzeb klienta i robimy co w naszej mocy by tak było. Przyjmujemy ogłoszenia z całego województwa ale także z miast. Ogłoszenia Radom to fraza która występuję u nas najczęściej ze względu na popularność miasta w naszym województwie. Sprawdź frazy "ogłoszenia drobne Radom" oraz "bezpłatne ogłoszenia Radom" dla swojego miasta i przekonaj się iż docieramy do całego powiatu Radomskiego.

    OdpowiedzUsuń